WhatsApp : 0850 3469496 | Instagram @aboowsocial

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kullanım ile ilgili bilgiler

1 - Sisteme nasıl girebilirim?

Satınalma işleminden sonra 30 dakika içinde sizlere sisteme giriş yapabilmeniz için gerekli bağlantı ve kullanıcı bilgileri iletilmektedir. Lütfen gerçek kullanıcı bilgilerinizi Instagram harici sistemlere girmeyiniz.

2 - Birden fazla hesap için çekiliş yapabilir miyim?

Satın alınan her paket limitleri kapsamında farklı hesaplardan yorum çekebilmektedir. Farklı hesaplardan yorum çeklerek, çekiliş aşamasında çekilen yorumları birleştirebilirsiniz. Böylelikle ortak çekiliş yapabilirsiniz.

3 - Deneme amaçlı çekiliş yapabilir miyim?

Programımızda her paylaşıma ait yorumları bir kez çekme hakkınız bulunmaktadır. Yorumları bir kez çektikten sonra menüden çekiliş yap seçeneği ile dilediğiniz kadar çekiliş yapabilirsiniz.

4 - Çekmiş olduğum paylaşımın yorumlarını tekrar çekebilir miyim?

Instagram ve facebook bilgisi yeterli olan kullanıcılarımız çekmiş oldukları yorumları TOKEN girerek tekrar çekebilirler. Nasıl yapılacağı Yorum Çek (Token ile) sayfasında videolu olarak açıklanmıştır. Bu işleme zamanı olmayan kullanıcılarımızın yeni bir alım yapmaları gerekmektedir. Token alma konusunda desteğimiz bulunmamaktadır. Bu aşamayı gerçekleştiremeyen kullanıcılarımız Yeni Alım yaparak tekrar yorum çekebilirler.

5 - Hesabımda birden fazla paylaşımdaki yorumları çekilişe nasıl dahil ederim?

Satınaldığınız paket yorum sayısı ve paylaşım çekme sınırı dahilinde birden fazla paylaşıma ait yorumları sisteme kaydedebilirsiniz. Çekiliş aşamasında ayrı ayrı yorumlarını çektiğiniz instagram paylaşımlarınızı birleştirebilirsiniz ve çekiliş yapabilirsiniz.

6 - Çekiliş Programı takip ve spam hesap kontrolü yapar mı?

Sizlerden instagram kullanıcı adınız ve şifrenizi istemediğimiz için kazanan kişinin sizi takip edip etmediği kontrolü yapılamaz. Spam hesap kontrolü sadece organik olarak yapılabileceği için bu işlem de programımız ile yapılamaz.

Bize Ulaşın

Hizmetimize ve niteliklerimize güveniyoruz. Eğer sizler de bize güvenip çalışmak isterseniz bize hemen ulaşın. 08:00 - 22:00 saatleri arasında bekliyoruz.

WhatsApp
0850 3469496

Çekiliş Programı için bize sadece WhatsApp ile ulaşabilirsiniz.

Adil ve Güvenilir

Instagram çekilişlerinizi adil ve güvenilir bir şekilde yapmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Üstelik şifrenizi istemiyoruz.

Takip Edin

Aboow Social olarak sadece çekiliş programı yazan bir ekip değil ayrıca tüm dijital tanıtım ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek nitelikli bir ekibiz. Bizimle tanışmak isterseniz.
www.aboowsocial.com

TOP