WhatsApp : 0850 3469496 | Instagram @aboowsocial

SIKÇA SORULAN SORULAR

Satınalma ile ilgili bilgiler

* Hangi paketi satın almalıyım?

Paketlerimizin fiyatına etki eden tek unsur çekiliş paylaşımına gelen yorum sayısıdır.
Örneğin tek bir paylaşımda 8500 yorum geldi. Bunun için maximum 50.000 yorum çekebilen PAKET 1'i satın almalısınız. 8500 yorumluk bir çekiliş için SMALL 2 alırsanız yorumlarınızı sistem çekemeyecektir.

Aynı hesapta bulunan 4 paylaşımın yorumları çekilip tek bir çekiliş yapılacak ise 4 paylaşıma gelen yorum sayısı toplanıp toplam sayıya uyun paket alınmalıdır. Pakertlerimizin açıklamalarında kaç adet paylaşımın yorumlarıın çekileceği belirtilmiştir.

1 - Satınalma süreci nasıl başlıyor?

Paketlerimizde baz alınan sayı yorum sayısıdır. Çekiliş paylaşımınızıa kaç yorum geldiyse ona uygun paketi satınalmanız yeterlidir. Örneğin 4500 yorum gelen bir paylaşım için SMALL 2 paketi alınmalıdır.

2 - Kullanıcı bilgilerimi nasıl temin ederim?

Satınalma sayfamızda sizlerden gerekli bilgiler istenmektedir. Bu bilgiler doğrultusunda kullanıcınız açılıp kullanıcı bilgileriniz vermiş olduğunuz e-posta adresine gönderilir. (Şifre gönderim işlemi satınalma tamamlandıktan 30dk içinde yapılmaktadır.)

3 - Yanlış paket satın aldım ne yapmalıyım?

Ana sayfamızda da belirttiğimiz üzere iade yapılmamaktadır. Yorum sayınıza uygun paketi tekrar satınalmanız gerekmektedir. Yanlış aldığınız paketi ise sonradan kullanabilmeniz için bize WhatsApp destek hattından 24saat içinde bildirmeniz gerekmektedir.

4 - Başka bir sayfa-sayfalar ile ortak çekiliş yapıyorum hangi paketi almalıyım?

Çoğu hesabın yaptığı gibi sizler de ortak çekiliş yapıyor olabilirsiniz. Bunun için satınalmadan önce destek hattımız ile iletişime geçerek paket alımız yapmanızı rica edeceğiz.

5 - Ajanslara özel bir paketiniz var mı?

Min 5, max 10 hesap için özel bir fiyatlandırmamız mevcutur. Bu paketimiz 1 yıllık bir pakettir ve sene içinde belirtilen sınırlar dahilinde istenildiği zaman hesap eklenebilmektedir. (Detaylı bilgi için destek hattımıza yazmanız yeterlidir.)

6 - Kredi kartı ödeme sisteminiz ne kadar güvenli?

Kredi kartı ödeme sistemimiz yazılımızı bizlerin hazırladığı bir sistem değildir. Türkiye'de birçok firmanın kullandığı ortak ödeme sistemi olan SHOPİER sistemidir. Tüm güvenlik önlenlerini shopier firması tarafından sağlanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz asla kaydedilmemektedir.

Bize Ulaşın

Hizmetimize ve niteliklerimize güveniyoruz. Eğer sizler de bize güvenip çalışmak isterseniz bize hemen ulaşın. 08:00 - 22:00 saatleri arasında bekliyoruz.

WhatsApp
0850 3469496

Çekiliş Programı için bize sadece WhatsApp ile ulaşabilirsiniz.

Adil ve Güvenilir

Instagram çekilişlerinizi adil ve güvenilir bir şekilde yapmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Üstelik şifrenizi istemiyoruz.

Takip Edin

Aboow Social olarak sadece çekiliş programı yazan bir ekip değil ayrıca tüm dijital tanıtım ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek nitelikli bir ekibiz. Bizimle tanışmak isterseniz.
www.aboowsocial.com

TOP